HAVELSAN Kış Okulları Başlıyor

HAVELSAN AKADEMİ PROGRAMLARI BAŞLIYOR

HAVELSAN savunma, bilişim, siber güvenlik gibi birçok yeni teknoloji alanındaki uzmanlığını gençlere aktarmaya devam ediyor. HAVELSAN, siber güvenlik ve yazılım test mühendisliği konusunda düzenlediği kış okulları ile bir ilke daha imza atıyor.
Derin bilgi ve deneyimi ile alanında öncü olan HAVELSAN, geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği akademi programlarının ardından, genç mühendis adaylarının bilişim sektöründe doğru bir kariyer başlangıcı yapmaları için HAVELSAN, "Siber Güvenlik ve Yazılım Test Mühendisliği Kış Okulları"nı açıyor. Bu okullar ile öğrencilerimiz gördükleri teorik bilginin sektördeki yansımaları ile tanışma fırsatını yakalayacak.

HAVELSAN’dan Bugünün Siber Güvenlik Uzmanına Çağrı!

HAVELSAN'dan 10 günlük "Siber Güvenlik Kış Okulu" eğitimi: Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile mezunlar için 30 Ocak ile 10 Şubat 2017 tarihleri arasında ücretsiz kış okulu programı gerçekleştirilecektir. Siber Güvenlik Kış Okulu için son başvuru tarihi 20 Ocak 2017.

HAVELSAN Yazılım Test Mühendisliği deneyimini paylaşıyor

Yazılım Test Mühendisliği alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimize yazılım testi konusunda alanında uzman HAVELSAN personelleri tarafından; Yazılım Test Mühendisliğine Giriş, Yazılım Geliştirme Yaşam Döngüsünde Test, Kara Kutu ve Beyaz Kutu Test Teknikleri, Yazılım Kalite Karakteristikleri gibi dersler verilecektir. Yazılım Test Mühendisliği Kış Okulu için son başvuru tarihi 27 Ocak 2017.

Her iki program için başvuru adresi ise http://akademi.havelsan.com.tr/

Kayıt: 6.1.2017
Güncelleme:13.3.2017