HAVELSAN İş Ekosistemi İş Ortaklığı Uygulama Esasları

Değerli Aday İş Ortaklarımız;
Milli amaç ve stratejilerimiz doğrultusunda, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yer alan ürün, hizmet, sistem ve çözümlerimiz, İş Ortakları Yönetim Sistemi anlayışımızla daha da güç kazanıyor.
Kabiliyetlerin birbirlerini desteklediği, sürdürülebilir, yenilikçi, etkin ve güçlü bir ürün/hizmet ömür döngüsü içinde birlikte büyüme hedefimizin gerçekleşmesi için İş Ortaklarımız/Alt Yüklenicilerimiz/Tedarikçilerimiz ile yol almamız gerektiğine inanıyoruz.
Bu kapsamda HAVELSAN olarak ana yüklenici rolümüz gereği, firmalarımızla tanışmak,  firmalarımızın sahip olduğu idari- kalite ve teknik alt yapı ve uygulamalarını daha yakından tanımak, bilgi sahibi olmak ve beklentilerimizi sunabilmek adına değerlendirme ziyaretlerimiz gerçekleştirilmiştir.
 
Değerlendirmesi Tamamlanan Firmalarımız A-B-C Grubu olarak sınıflandırılmış olup, A-B-C Grubunda yer alan Firmalarımız Kayıtlı Aday İş Ortağı Statüsünden HAVELSAN Onaylı Aday İş Ortağı Statüsünü kazanmışlardır.
 
Bu kapsamda, İş Ekosistemi Tedarikçi Uygulama Sürecimizin adil, şeffaf ve daha nitelikli yürütülmesi bakımından İhale ve Teklif Alma Sürecimize İlişkin “HAVELSAN İş Ekosistemi İş Ortaklığı Uygulama Esasları”27 Ocak 2017 tarihinde HAVELSAN İcra Kurulu Kararı ile onaylanarak yürürlüğe girmiştir.
 
Değerlendirmesi tamamlanan firmaların ihale ve teklif alma sürecinde, yürürlüğe giren aşağıdaki dokümanlar esas alınacaktır.

 Tüm kayıtlı aday / onaylı aday firmalarımızın dikkatine sunarız.

Kayıt: 13.2.2017
Güncelleme:13.3.2017