YAN HAKLAR

Yan Haklar

Esnek Yan Hak Programı

Her çalışanın yan haklarını kişisel ihtiyaçlarına göre şekillendirebildiği bir sistemdir.
Çalışanlar kendisi ve ailesi için özel sağlık sigortası, çok amaçlı alışveriş çeki, restoran kartı, akaryakıt kartı, tatil çeki, teknoloji marketi alışveriş kartı, spor salonu üyeliği ve internet alışverişi seçimlerini bütçesi kapsamında yapabilmektedir. Sisteme her yıl yeni yan hak seçenekleri eklenmekte ve geliştirilmektedir.

Özel Sağlık Sigortası  

Tüm çalışanlarımızı kapsayan, eş ve çocuklar için kapsamını genişletebileceğiniz, çalışanlarımıza verdiğimiz bir özel sağlık sigortası seçeneği yer almaktadır.

Esnek Çalışma Saatleri

Ankara ve İstanbul’da bulunan tüm yerleşkelerimizde esnek çalışma saatleri uygulanmaktadır.

Servis

Ankara ve İstanbul’da tüm noktalara erişim sağlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda mesai saati sonrası MBA yapan ve İngilizce kursuna devam eden personelimiz için de ayrı servis imkanı bulunmaktadır.

Yemekhane

Yemekhanelerimizde beslenme uzmanlarının denetiminde hazırlanan menüler sunulmaktadır. Diyet bar ve salata bar gibi çeşitlilikleri ile tüm çalışanlara hitap eden zenginlikleri barındıran geniş yemek seçenekleri ile hizmet verilmektedir.

İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi
Tam zamanlı İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimi ve İşyeri Hemşiresi ile çalışanların her ihtiyaçlarında alabilecekleri sağlık ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.

Çalışana Destek Birimi
Çalışanların yaşam kaliterlerini yükseltmeleri ve hayatlarını, davranışlarını veya performanslarını etkileyen problemlerine yardımcı olmak amacıyla istedikleri her an ulaşabilecekleri İşyeri Psikoloğu bulunmaktadır.

Beslenme ve Diyet Uzmanı
Çalışanlara sağlıklı ve dengeli beslenmelerinde destek olmak amacıyla haftanın iki günü destek alabilecekleri Diyetisyen bulunmaktadır.

Kreş Desteği

Kadın çalışanların kreşe giden çocukları için, asgari ücretin 3’te 1’i kadar ödenek sağlanmaktadır.