DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ
Değerlerimiz

Sürekli Öğrenme ve Gelişim
Küresel gelişmeleri ve güncel teknolojiyi takip edip öğrenerek, kendimizi sürekli geliştirir, HAVELSAN ve müşterilerimize katkı sağlarız.
Hatalardan öğrenerek, yeniliklerin peşinden gideriz. Meraklıyız; Güncel kalmaya önem verir; Değişime ve yeni fikirlere kucak açarız. Neden-Sonuç ilişkisiyle, veriye dayalı düşünürüz.
Kapsayıcılık ve Katılımcılık
Tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlar, onların beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun katılımcı ürün ve çözümleri üretiriz.
Çalışanlarımızın düşüncelerini ve üretimlerini önemser ve takdir ederiz. Müşterilerimizi ve bizi memnun edecek en iyi çözümün zamanında ortaya çıkması için gerekirse yeni alternatifler geliştirerek istenen sonuca ulaşırız. Ortak hedeflere, farklılıkların değer katacağına inanarak, birlikte üretme inancıyla koşarız.
Dayanışma
Ortak hedef için birlikte hareket eder, birbirimizi tamamlar, ihtiyaçlarımızı gözetir ve yardımlaşırız.
Yaşanılan olumlu, olumsuz tüm deneyimleri birlikte göğüsleriz. Tüm birimlerimizle, ortak hedefe beraber ilerleriz, birbirimizi duyarız, destek oluruz, yalnız bırakmayız. Birbirimize hem sevgi dolu aileyiz, hem güvenilir arkadaşız.
Azim
Hedefe ulaşana kadar, zorluklardan yılmadan çalışmaya devam ederiz
En zor işlerin altından bile bilgi ve tecrübemiz, çalışkanlığımız ve cesaretimiz ile kalkarız. Şirketi ve yapılması gereken işi sahiplenerek, kararlılıkla en iyisini, zamanında yapmaya çalışırız. Sorumluluk bilinciyle, başarıya ulaşana kadar, pes etmeden çözüm üretiriz.
Değer Katma
Her an sınırlarımızı zorlar, heyecan ve gururla ülkemize, paydaşlarımıza, hayatımıza anlam katan ve fark yaratan özgün çözümlere imza atarız.
Birey ve ekip olarak potansiyelimizi, somut sonuçlar elde etmek için tüm gücüyle kullanırız. Geleceğe yatırım yapar, işimizi daha iyi ve yalın yapmak için yenilikçi fikirler üretiriz. Değer üreteceğine inandığımız fikirlerimizi, her fırsatta ve ortamda ifade ederiz.