HAVELSAN A.Ş. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın bir kuruluşudur.
HAVELSAN A.Ş. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın bir kuruluşudur.

İŞ EKOSİSTEMİ

HAVELSAN olarak, yurtiçinde ve yurtdışında markalaşmış bir milli teknolojiye sahip olmanın avantajını yaşamak için, sektör dinamiklerinin birbirleri ile güçlü bir “İş Ekosistemi” kurması, uzman birikimlerin ve nitelikli kaynakların birbirlerini desteklemesine dayalı olduğuna inanıyoruz.

HAVELSAN iş ekosistemine ön Başvuruda bulunmadan önce, web sayfamızdan HAVELSAN içerisinde yürütülen faaliyetlerinin incelenmesi, firmanız faaliyet alanlarının HAVELSAN ihtiyaçlarına uygunluğunun tarafınızca da değerlendirilmesi önem arzetmektedir.

Bu kapsamda verimli işbirlikleri oluşturabilmek için sizlerin yetenek ve kabiliyetlerinin kayıt altına alınması ve değerlendirilmesini teminen aşağıda belirtilen aşamaların hepsi veya bir kısmı gerçekleştirilecektir:
  1. Ön Değerlendirme: iseko@havelsan.com.tr e-mail adresine başvurunuz halinde sizlere gönderilecek ön değerlendirme formlarını doldurarak bize geri göndermeniz neticesinde; yapılacak ön değerlendirmede HAVELSAN için potansiyel işbirliği niteliği oluşturmanız halinde kayıt altına alınabilmeniz için firmanıza özel HAVELSAN İş Ekosistemi portal başvuru şifreniz gönderilecektir.
  2. İnceleme ve Portal Başvuru Şifresinin Gönderilmesi: Firmanıza özel portal başvuru şifre ile HAVELSAN İş Ekosistemi Tedarikçi Portalinde sizden istenilen tüm bilgileri ve ekleri tamamlayarak ilk aşamada Kayıtlı İş Ortağı/Alt yüklenici durumuna geçilmiş olunacaktır. Söz konusu incelemeye yönelik daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyulması halinde sizinle ayrıca temasa geçilebilecektir.
  3. Yerinde Değerlendirme Ziyareti: İlgili uzmanlarımız tarafından sizinle temasa geçilerek, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ve işbirliği olanaklarının görüşülmesine yönelik firmanıza yerinde değerlendirme ziyaret yapılabilecektir.
  4. Yerinde İnceleme: Firmanız, HAVELSAN personeli ve/veya HAVELSAN tarafından yetkilendirilmiş Bağımsız Denetim Firması tarafından yapılacak idari, teknik ve kalite uygulamalarına yönelik değerlendirmeler neticesinde, firmanıza yönelik bir raporlama yapılabilecek ve bu raporlamaya istinaden firmanıza yönelik puanlama gerçekleştirilebilecektir. Firmanıza ziyaretimiz esnasında, tarafınızca sunulan bilgi ve dokümantasyon sizlerle birlikte değerlendirilecektir.
Bu çalışmalar kapsamında, firmanız tarafından sağlanacak tüm bilgi ve belgeler kesinlikle “TİCARİ GİZLİ” olarak muhafaza edilecektir.
Süreç ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgi için aşağıda bildirilen, e-posta ve telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.
Saygılarımızla,
 

Kayıt: 19.8.2016
Güncelleme:3.1.2018
Yavuz EKİNCİ
0 (312) 219 57 87 / 1546

iseko havelsan.com.tr